KARGO BİLGİLERİ

Bütün siparişler Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Kargo ücreti tüm Türkiye için sabit 40 TL dir . Kapıda Nakit ve Kredi kartı ile ödemede ilave 15 TL Kapıda Ödeme Üçreti yansır. 400 TL ve üzeri alışverişlerde ise kargo ücretsizdir.

Kargo takibi:Her gün saat 19:00’dan sonra kargo bilgileri sipariş oluştururken kullandığınız telefon numaranıza Whatsapp yoluyla, e-posta adresinize ise mail olarak gönderilmektedir.

1: Sipariş hazırlama süreci ödeme yapıldıktan sonra başlar ve 15:00’a kadar ödemesi yapılan siparişler aynı gün kargoya verilir. Yine 15:00’dan önce Kapıda Ödeme İle verilen siparişler de aynı gün içerisinde kargoya verilir.

2: Siparişi verilen ürünlerin kargoya tesliminden sonra gerçekleşecek olan her türlü aksaklık(paketin zarar görmesi, kargonun gecikmesi) müşteri ve kargo firması arasındadır. Likitler.com hiçbir sorumluluk kabul etmez.

3: Kargonun müşteri tarafından geri çevrilmesi halinde, kargo ücreti ve ek maliyetler kesilerek müşteriye ödeme yapılır.(Ödeme kargonun tarafımıza ulaşmasından itibaren bir iş günü içerisinde gerçekleşir.)